PAžinkime kartu!

PAtirkime kartu!

„Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome plačiai atmerktomis akimis".
Jawaharial Nehru

KELIONĖS PO LIETUVĄ

Įmonės šventė savatgalio išvykoje? Puikus sumanymas! Kur vyksimę šį kartą: Žemaitija ar Aukštaitija, Suvalkija ar Dzūkija? Dvarai ar pažintiniai takai, ežerų ar pamario kraštas? Skanausime kugelio ar cibulynės, užgersime alumi ar midumi? O gal ne taip svarbu kur, svarbiausia - su linksma draugų kompanija!

KELIONĖS PO EUROPĄ

Ne paslaptis, kad kelionės su bendradarbiais skatina komandinę dvasią, stiprina tarpusavio ryšius bei kuria draugišką atmosferą kolektyve. Išsakykite savo norus mums, ir pasitelkę daugiau nei 20 metų darbo patirtį suorganizuosime Jūsų keliones: nuo dienos išvykų Lietuvoje iki kelionių autobusu ar lėktuvu po visą Eropą. Gvildensime senosios Europos senamiesčių paslaptis, leisimės į požemius ir kilsime į kalnus, „testuosime” šalių virtuvę ir vietinių gėrimų stiprumą, o sugrįžę į darbus dar ilgai gyvensime bendrų kelionių nuotaikomis ir įspūdžiais.

KELIONĖS PO AZIJĄ

Didžiulė, spalvinga ir kontrastinga - visi šie epitetai tinkami apibūdinti AZIJAI -žemynui, kuriame gyvena daugiau nei pusė visų planetos gyventojų, žemynui, kuriame gali patirti chaotišką miestų gyvenimą arba pajusti idilišką laukinės gamtos ramybę. Papročiai, tradicijos, draugiški žmonės ir nuostabus maistas - dar keletas priežasčių skatinančių pasidairyti aviabilieto į didžiausią pasaulio dalį. Jei svajoji patirti kuo gyvena milijardai Azijos žmonių, parašyk mums ir mes suplanuosime Tavo kelionę.

SUSISIEKIME

info@pbakademija.lt

+370 615 35083