Laikas PAkeliauti!

Kelionės mokiniams

Kelionės praplečia akiratį ir daro žmones atviresnius naujovėms. „Pradedame mokytis prisitaikyti, suprasti, mažiau vertinti bei smerkti. Kitaip tariant, keliaujame tam, kad patirtume, o grįžę tą patirtį panaudotume kasdienybėje – galėtume kurti, duoti, auginti, atrasti ir įžvelgti“.

Psichologė Aistė Mažeikienė

KELIONĖS LIETUVOJE

Išvyka su klasės draugais? Puikus sumanymas! Kur vyksimę šį kartą: Žemaitija ar Aukštaitija, Suvalkija ar Dzūkija? Dvarai ar pažintiniai takai, ežerų ar pamario kraštas? Skanausime kugelio ar cibulynės, užgersime gira ar kisieliumi? Domėsimės ar pramogausime? O gal ne taip svarbu kur, svarbiausia - su linksma draugų kompanija!

KELIONĖS EUROPOJE

Ne paslaptis, kad kelionės su bendraklasiais skatina komandinę dvasią, stiprina tarpusavio ryšius bei kuria draugišką atmosferą kolektyve. Išsakykite savo norus mums, ir pasitelkę daugiau nei 20 metų darbo patirtį, suorganizuosime Jūsų keliones: nuo dienos išvykų Lietuvoje iki kelionių autobusu ar lėktuvu po visą Eropą. Gvildensime senosios Europos senamiesčių paslaptis, tyrinėsime požemius ir užkariausime kalnus, „testuosime” pramogų parkus, „ragausime” Graikijos, Italijos, Prancūzijos... Jūsų klasėje neliks vietos patyčioms, jų vietą užims bendri prisiminimai iš kelionių.

SUSISIEKIME

info@pbakademija.lt

+370 615 35083